Wielka akcja Huggies: wyprawkę dla mam przekażą położne

Wielka akcja Huggies: wyprawkę dla mam przekażą położne.

40 tys. mam i ich nowonarodzonych dzieci otrzyma wyprawkę Huggies z produktami do pielęgnacji. Pakiety będą przekazywane za pośrednictwem położnych, które najlepiej znają potrzeby zarówno mam, jak i niemowląt. Dodatkowo wyprawka będzie zawierać jednorazowy kupon z 50% rabatem na zakupy pieluszek Huggies Elite Soft do zrealizowania w sieci Carrefour.

Marka Huggies, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Brand Distribution Group, jest znana na całym świecie nie tylko z jakości i bezpieczeństwa produktów, ale również z zaangażowania w budowanie relacji z tymi, którzy opiekują się dziećmi w szpitalu od pierwszych dni. To położne wiedzą najlepiej, co sprawdza się w pielęgnacji i higienie delikatnej skóry niemowlaka od pierwszych dni, i to one pośredniczą w przekazywaniu odpowiednich produktów od Huggies. Motto „Jesteśmy z Tobą, maleństwo” traktujemy dosłownie i chcemy towarzyszyć mamom przez ich podróż rodzicielską od samego początku.

– Huggies to marka znana w Polsce od wielu lat jako synonim jakości produktów i dbałości o komfort i bezpieczeństwo najmłodszych. Akcja wyprawkowa to element szerszej światowej kampanii Huggies na rzecz zwiększania świadomości właściwej pielęgnacji skóry niemowląt od pierwszego dnia życia. Materiały, z których wykonane są pieluchy Huggies, zostały opracowane z myślą o delikatnej skórze niemowląt. Są przebadane dermatologicznie i wykonane z materiałów pochodzenia roślinnego. Zależy nam, aby pierwsze doświadczenie pielęgnacyjne dla mam i ich niemowląt było najprzyjemniejsze, a dzięki bezpiecznym produktom Huggies zostało z nimi na dłużej – podkreśla Robert Łobko, dyrektor marketingu Brand Distribution Group.

Wyprawka to wsparcie każdej mamy, bez względu na szczególne potrzeby ich dzieci.
Huggies oferuje pieluchy we wszystkich rozmiarach. Są odpowiednie dla delikatnej skóry dzieci, hypoalergiczne i wykonane z miękkich, bezpiecznych i oddychających materiałów. Specjalna warstwa stanowi osłonę przed podrażnieniami, a pieluchy mogą absorbować wilgoć nawet przez całą noc. Zapewniają także doskonałą ochronę nawet najbardziej ruchliwych maluchów. Modele dla nieco starszych dzieci pomagają im w przejściu na system bezpieluchowy, a kieszonka w pasie i wskaźnik wilgotności ułatwiają użytkowanie.

Dodatkowo marka Huggies przekaże każdej mamie jednorazowy kupon z 50% rabatem na zakupy pieluszek Huggies Elite Soft od pierwszego dnia dziecka w sklepach Carrefour w całej Polsce. Kupon na rozmiar 1 i 2 można będzie zrealizować do 31.07.2022 r., a na rozmiar 3 od 1.04.2022 r. do 31.10.2022 r.

O Huggies: Marka Huggies jest jedną z najszybciej rozwijających się marek na świecie oraz światowym liderem w dziedzinie jednorazowych pieluszek i chusteczek dla niemowląt i małych dzieci. Huggies zostały po raz pierwszy wprowadzone na rynek w 1968 roku, dostępne są na całym świecie, w Polsce w wyłącznej dystrybucji BDG.

Brand Distribution Group (www.bdgroup.eu) – jesteśmy międzynarodową grupą dystrybucyjną, od 30 lat aktywnie działamy na rynku FMCG. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu i dystrybucji wysokiej jakości marek food i non-food. Współpracujemy z międzynarodowymi i lokalnymi sieciami handlowymi oraz producentami na całym świecie. Działamy w oparciu o własne zaplecze magazynowe, nowoczesną technologię oraz biura handlowe zlokalizowane w Polsce, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Singapurze. Zatrudniamy blisko 200 pracowników, komunikujemy się w 20 językach. Tworzymy nowoczesną organizację zapewniając naszym Partnerom kompleksowy serwis dystrybucji produktów, bezpieczeństwo transakcji i ciągłość procesów logistycznych na całym świecie.

Czytaj także
30 cze 2023
Mamy już 30 lat
"W dzisiejszym złożonym świecie osiągnięcie sukcesu w pojedynkę nie jest łatwe. Praca zespołowa to klucz do osiągania spektakularnych wyników" -…
26 cze 2023
Zespół to największy kapitał
Brand Distribution Group – globalny importer i dystrybutor dóbr FMCG – świętuje jubileusz 30-lecia i zapowiada ważny, nowy etap rozwoju.…
19 cze 2023
Czas na Polskę. Globalny dystrybutor zapowiada rozwój biznesu w handlu nowoczesnym.
Rozmowa z Mileną Galas, Wiceprezes Zarządu ds. Handlu i Marketingu międzynarodowego importera i dystrybutora FMCG. Brand Distribution, globalny dystrybutor w…
Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+2)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+2)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Storkower Str. 115A
10407 Berlin
8:00-18:00 (GMT+2)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT+1)
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L
Paseo de Gràcia 21, Principal
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+2)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
1 Fullerton Road #02-01 One Fullerton
049213 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)