Targi pracy na Uniwersytecie w Białymstoku

Poznajmy się! Brand Distribution na studenckich Targach Pracy

Na zaproszenie Uniwersytetu w Białymstoku 26.10 wzięliśmy udział w studenckich Targach Pracy. Brand Distribution reprezentowała silna ekipa z działu HR oraz nasze koleżanki i koledzy z działu Eksportu i Zakupów. Była to okazja aby porozmawiać ze studentami, którzy stoją u progu ważnych decyzji zawodowych  i lepiej poznać ich potrzeby oraz przedstawić jakie możliwości oferuje praca w naszej firmie oraz dlaczego warto wybrać branżę FMCG na start.

– Spotkania ze studentami mają dla nasz szczególne znaczenie, bo to okazja do poznania wielu interesujących osób, które są na początku swojej drogi zawodowej, chcą się rozwijać i nie boją się podejmować nowych wyzwań. Na takie osoby właśnie stawiamy, bo dla nas ważne jest, że komuś się przede wszystkim „chce” – mówi Magdalena Tumiel, Dyrektor HR w Brand Distribution Group – My natomiast zajmujemy się całą resztą. Po naszej stronie jest zadbanie o pozytywne doświadczenia w budowaniu kariery zawodowej i dostarczenie do tego odpowiedniej wiedzy i umiejętności – dodaje.

Pierwsze kroki na rynku pracy nie zawsze są łatwe. W Brand Distribution wierzymy, że wiele zależy od osobistego nastawienia. Osoby z inicjatywą, przedsiębiorcze i gotowe do pogłębiania swojej wiedzy zawsze znajdą u nas swoje miejsce i mają możliwość rozwoju.

– Wielu z nas zaczynało od stanowiska asystenta – mówi Ania Muszyńska, która kieruje jednym z zespołów handlowych w dziale Exportu – To świetny czas na naukę od podstaw na czym polega praca w eksporcie i szansa na rozwój w strukturach firmy – dodaje.

Targi Pracy to również czas rekrutacji. Studenci zainteresowani podjęciem pracy na stanowisku Asystenta działu Eksportu lub Zakupów mogli skonsultować na miejscu swoje CV z koleżankami z działu HR. 

Czytaj także
30 cze 2023
Mamy już 30 lat
"W dzisiejszym złożonym świecie osiągnięcie sukcesu w pojedynkę nie jest łatwe. Praca zespołowa to klucz do osiągania spektakularnych wyników" -…
26 cze 2023
Zespół to największy kapitał
Brand Distribution Group – globalny importer i dystrybutor dóbr FMCG – świętuje jubileusz 30-lecia i zapowiada ważny, nowy etap rozwoju.…
19 cze 2023
Czas na Polskę. Globalny dystrybutor zapowiada rozwój biznesu w handlu nowoczesnym.
Rozmowa z Mileną Galas, Wiceprezes Zarządu ds. Handlu i Marketingu międzynarodowego importera i dystrybutora FMCG. Brand Distribution, globalny dystrybutor w…
Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+2)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+2)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Storkower Str. 115A
10407 Berlin
8:00-18:00 (GMT+2)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT+1)
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L
Paseo de Gràcia 21, Principal
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+2)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
1 Fullerton Road #02-01 One Fullerton
049213 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)