Targi pracy na Uniwersytecie w Białymstoku

Poznajmy się! Brand Distribution na studenckich Targach Pracy

Na zaproszenie Uniwersytetu w Białymstoku 26.10 wzięliśmy udział w studenckich Targach Pracy. Brand Distribution reprezentowała silna ekipa z działu HR oraz nasze koleżanki i koledzy z działu Eksportu i Zakupów. Była to okazja aby porozmawiać ze studentami, którzy stoją u progu ważnych decyzji zawodowych  i lepiej poznać ich potrzeby oraz przedstawić jakie możliwości oferuje praca w naszej firmie oraz dlaczego warto wybrać branżę FMCG na start.

– Spotkania ze studentami mają dla nasz szczególne znaczenie, bo to okazja do poznania wielu interesujących osób, które są na początku swojej drogi zawodowej, chcą się rozwijać i nie boją się podejmować nowych wyzwań. Na takie osoby właśnie stawiamy, bo dla nas ważne jest, że komuś się przede wszystkim „chce” – mówi Magdalena Tumiel, Dyrektor HR w Brand Distribution Group – My natomiast zajmujemy się całą resztą. Po naszej stronie jest zadbanie o pozytywne doświadczenia w budowaniu kariery zawodowej i dostarczenie do tego odpowiedniej wiedzy i umiejętności – dodaje.

Pierwsze kroki na rynku pracy nie zawsze są łatwe. W Brand Distribution wierzymy, że wiele zależy od osobistego nastawienia. Osoby z inicjatywą, przedsiębiorcze i gotowe do pogłębiania swojej wiedzy zawsze znajdą u nas swoje miejsce i mają możliwość rozwoju.

– Wielu z nas zaczynało od stanowiska asystenta – mówi Ania Muszyńska, która kieruje jednym z zespołów handlowych w dziale Exportu – To świetny czas na naukę od podstaw na czym polega praca w eksporcie i szansa na rozwój w strukturach firmy – dodaje.

Targi Pracy to również czas rekrutacji. Studenci zainteresowani podjęciem pracy na stanowisku Asystenta działu Eksportu lub Zakupów mogli skonsultować na miejscu swoje CV z koleżankami z działu HR. 

Czytaj także
11 kwi 2024
Wywiad z Kierownikiem Działu Sprzedaży Krajowej Piotrem Kłosowskim
Nasza firma to nie tylko prężnie działający dział eksportu, ale również dynamiczny gracz na rynku krajowym. Z radością dzielimy się…
05 kwi 2024
Intensywny okres targowy
Jakie miejsca odwiedziliśmy? W ciągu zaledwie pięciu tygodni nasz zespół miał okazję uczestniczyć w serii kluczowych wydarzeń branżowych na całym…
26 mar 2024
Agencja Celna Star Sirius uzyskała certyfikat AEO
Nasza Agencja Celna STAR SIRIUS LTD, uzyskała prestiżowy status Upoważnionego Przedsiębiorcy (AEO). Jest to uznanie dla naszego profesjonalizmu i doskonałości…
Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+2)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+2)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Storkower Str. 115A
10407 Berlin
8:00-18:00 (GMT+2)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT+1)
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L
Paseo de Gràcia 21, Principal
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+2)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
320 Serangoon Road #13-05 Centrium Square
218108 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)