Rozstrzygnięcie konkursu “Rozgryź branżę FMCG”
Naszedł długo wyczekiwany przez wiele osób moment – rozstrzygnięcie naszego konkursu „Rozgryź Branżę FMCG” w którym do wygrania był staż w naszej firmie oraz wyjazd do Barcelony. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu analizy wybranego rynku (Francja, Włochy lub Norwegia) po kątem wprowadzenia produktów w kategorii kosmetyki lub przekąski dla dzieci. Po rozpatrzeniu nadesłanych prac Komisja wyłoniła zwyciężczynię – Aleksandrę Guzy. 24 października miało miejsce oficjalne wręczenie nagrody.
Aleksandra jest studentką kierunku zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Do wzięcia udziału w naszym konkursie skłoniła ją nagroda oraz ciekawe zadanie do wykonania.
-Wyjazd do Barcelony jest moim marzeniem. Kiedy zobaczyłam informację o konkursie od razu wiedziałam, że musze wziąć w nim udział. Dodatkowo zadanie było intersujące. Wymagało zrobienia porządnego researchu i dotyczyło ekologicznych produktów, a ekologia to bardzo bliski mi temat.
Aleksandra będzie odbywała w staż w dziale marketingu w naszym biurze w Warszawie. Dołączy do nas już w listopadzie. Ma za sobą pierwsze marketingowe doświadczenia zdobyte na innych stażach i praktykach.
-Do tej pory nie miałam nigdy do czynienia z marketingiem B2B. Jestem bardzo ciekawa jak prowadzi się takie działania. Dodatkowo bardzo lubię pracę kreatywną, a myślę, że takiej w dziale marketingu nie brakuje. Bardzo cieszę się na ten staż i mam nadzieję, że będę mogła wykorzystać moje dotychczasowe doświadczenia oraz zdobyć dużo cennej wiedzy – dodaje Aleksandra.
Serdecznie gratulujemy Aleksandrze wygranej!
Czytaj także
11 kwi 2024
Wywiad z Kierownikiem Działu Sprzedaży Krajowej Piotrem Kłosowskim
Nasza firma to nie tylko prężnie działający dział eksportu, ale również dynamiczny gracz na rynku krajowym. Z radością dzielimy się…
05 kwi 2024
Intensywny okres targowy
Jakie miejsca odwiedziliśmy? W ciągu zaledwie pięciu tygodni nasz zespół miał okazję uczestniczyć w serii kluczowych wydarzeń branżowych na całym…
26 mar 2024
Agencja Celna Star Sirius uzyskała certyfikat AEO
Nasza Agencja Celna STAR SIRIUS LTD, uzyskała prestiżowy status Upoważnionego Przedsiębiorcy (AEO). Jest to uznanie dla naszego profesjonalizmu i doskonałości…
Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+2)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+2)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Storkower Str. 115A
10407 Berlin
8:00-18:00 (GMT+2)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT+1)
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L
Paseo de Gràcia 21, Principal
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+2)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
320 Serangoon Road #13-05 Centrium Square
218108 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)