Perły Rynku FMCG 2021

Dwie Perły Rynku FMCG 2021 dla nowości w ofercie Brand Distribution Group.

Produkty HUGGIES oraz KLEENEX z oferty Brand Distribution Group – wyłącznego dystrybutora marek w Polsce  –  zostały docenione w ogólnopolskim badaniu „Perły Rynku FMCG 2021”,  zdobywając dwa wyróżnienia.

Badanie „Perły Rynku” to ogólnopolski plebiscyt branżowy, w którym jury składające się z przedstawicieli liczących się na rynku detalistów (sieci handlowych, drogerii, aptek, stacji paliw) testuje produkty zgłoszone do badania i wybiera najlepsze ich zdaniem nowości  w kategorii spożywczej, kosmetycznej i chemii gospodarczej.  Celem badania jest wyłonienie przez jury produktów o największym potencjale sprzedażowym, wpisujących się w aktualne trendy konsumenckie i mających szansę odnieść sukces rynkowy. W tegorocznej 15. edycji badania pod patronatem honorowym Business Center Club, produkty marek HUGGIES  i KLEENEX, których Brand Distribution Group jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce, dwukrotnie stawały na podium.

Srebrną Perłę FMCG 2021 w prestiżowej kategorii „Innowacja higieniczna” – zdobyły biodegradowalne, nawilżane chusteczki dla niemowląt HUGGIES. Natomiast w kategorii „Artykuły higieniczne” wyróżnienie i Brązową Perłę FMCG 2021 przyznano chusteczkom uniwersalnym KLEENEX Ultra Soft.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 7 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. W imieniu Brand Distribution Group nagrodę odebrali Robert Łobko, Marketing Director firmy oraz Bartosz Wojtun, , Sales Manager Poland & Hungary, który reprezentował producenta marek – firmę Kimberly Clark.

–  Kategoria artykułów higienicznych, szczególnie przeznaczonych dla niemowląt i małych dzieci, to wymagający i bardzo wrażliwy na trendy segment rynku. Tym bardziej cieszy  fakt, że aż dwie marki HUGGIES i KLEENEX z oferty Brand Distribution Group znalazły uznanie wśród przedstawicieli detalistów – powiedział Robert Łobko.

Brand Distribution Group jest wyłącznym dystrybutorem marek HUGGIES i KLEENEX na Polskę. To efekt kilkuletniej współpracy z amerykańskim producentem Kimberly-Clark – światowym liderem artykułów  do higieny osobistej.

HUGGIES i KLEENEX to najbardziej rozpoznawalne marki artykułów higienicznych na świecie, z bogatą historią, a przede wszystkim unikalną opatentowaną technologią, która sprawia, że ich produkty wyznaczają trendy i są synonimem jakości nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat  – powiedział Robert Łobko  – Dlatego każda premiera w portfolio obu marek  ma szansę stać się wydarzeniem rynkowym. Mamy ogromną satysfakcję jako Brand Distribution Group, że dziś jesteśmy jego częścią – podsumował.

Brand Distribution Group stawia na rozwój oferty usług dystrybucyjnych dla producentów i stale poszerza swoje portfolio o kolejne marki dystrybucyjne z kategorii spożywczej, napojów oraz chemii gospodarczej i kosmetyków.  W 2021r. w stałej ofercie firmy pojawiła się m.in. marka KOTEX (również Kimberly-Clark), niezwykle popularnych w Europie i USA środków higieny intymnej dla kobiet.

                                 

 

***

Brand Distribution Group (www.bdgroup.eu) – jesteśmy międzynarodową grupą dystrybucyjną, od 28 lat aktywnie działającą na rynku FMCG. Specjalizujemy się  w pozyskiwaniu i dystrybucji wysokiej jakości marek food i non-food. Współpracujemy z międzynarodowymi i lokalnymi sieciami handlowymi oraz producentami na całym świecie. Działamy w oparciu o własne zaplecze magazynowe, nowoczesną technologię oraz biura handlowe zlokalizowane w Polsce, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Singapurze. Zatrudniamy blisko 200 pracowników, komunikujemy się w 20 językach. Tworzymy nowoczesną organizację zapewniając naszym Partnerom kompleksowy serwis dystrybucji produktów, bezpieczeństwo transakcji i ciągłość procesów logistycznych na całym świecie.

***

Biodegradowalne, nawilżane chusteczki dla niemowląt HUGGIES (Kimberly-Clark) idealne do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci. Wykonane w 100% z naturalnych włókien, nasączone czystą wodą i w pełni hipoalergiczne. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że chusteczki HUGGIES są w pełni biodegradowalne, a ich opakowanie nadaje się do recyklingu.

Chusteczki higieniczne KLEENEX ULTRA SOFT (Kimberly-Clark) to uniwersalne chusteczki higieniczne o niezrównanej aksamitnej miękkości i legendarnej wytrzymałości, uzyskanej w procesie technologicznym i zastosowaniu czterech warstw. Marka KLEENEX istnieje nieprzerwanie od 1924r.

Czytaj także
28 cze 2022
Udział w seminarium biznesowym w Londynie
"Wymiana handlowa po brexicie, promocja polskich produktów, ekspansja międzynarodowa – to tematy serii spotkań, w których wzięliśmy udział wraz z…
23 cze 2022
Konkurs dla studentów
ROZGRYŹ BRANŻĘ FMCG! Zorganizowaliśmy konkurs dla studentów w którym do wygrania jest staż w Brand Distribution Group i 3 dniowy…
19 kwi 2022
Udział w seminarium biznesowym w Paryżu
Od 4 do 8 kwietnia 2022 r. reprezentacja Brand Distribution Group brała udział w misji gospodarczej w Paryżu organizowanej przez Województwo…
Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+2)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+2)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Seehang 27
44263 Dortmund
8:00-18:00 (GMT+2)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT+1)
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L
Paseo de Gràcia 21, Principal
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+2)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
Bank of China Building #25-01
049908 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)