Perły Rynku FMCG 2021

Dwie Perły Rynku FMCG 2021 dla nowości w ofercie Brand Distribution Group.

Produkty HUGGIES oraz KLEENEX z oferty Brand Distribution Group – wyłącznego dystrybutora marek w Polsce  –  zostały docenione w ogólnopolskim badaniu „Perły Rynku FMCG 2021”,  zdobywając dwa wyróżnienia.

Badanie „Perły Rynku” to ogólnopolski plebiscyt branżowy, w którym jury składające się z przedstawicieli liczących się na rynku detalistów (sieci handlowych, drogerii, aptek, stacji paliw) testuje produkty zgłoszone do badania i wybiera najlepsze ich zdaniem nowości  w kategorii spożywczej, kosmetycznej i chemii gospodarczej.  Celem badania jest wyłonienie przez jury produktów o największym potencjale sprzedażowym, wpisujących się w aktualne trendy konsumenckie i mających szansę odnieść sukces rynkowy. W tegorocznej 15. edycji badania pod patronatem honorowym Business Center Club, produkty marek HUGGIES  i KLEENEX, których Brand Distribution Group jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce, dwukrotnie stawały na podium.

Srebrną Perłę FMCG 2021 w prestiżowej kategorii „Innowacja higieniczna” – zdobyły biodegradowalne, nawilżane chusteczki dla niemowląt HUGGIES. Natomiast w kategorii „Artykuły higieniczne” wyróżnienie i Brązową Perłę FMCG 2021 przyznano chusteczkom uniwersalnym KLEENEX Ultra Soft.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 7 września w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. W imieniu Brand Distribution Group nagrodę odebrali Robert Łobko, Marketing Director firmy oraz Bartosz Wojtun, , Sales Manager Poland & Hungary, który reprezentował producenta marek – firmę Kimberly Clark.

–  Kategoria artykułów higienicznych, szczególnie przeznaczonych dla niemowląt i małych dzieci, to wymagający i bardzo wrażliwy na trendy segment rynku. Tym bardziej cieszy  fakt, że aż dwie marki HUGGIES i KLEENEX z oferty Brand Distribution Group znalazły uznanie wśród przedstawicieli detalistów – powiedział Robert Łobko.

Brand Distribution Group jest wyłącznym dystrybutorem marek HUGGIES i KLEENEX na Polskę. To efekt kilkuletniej współpracy z amerykańskim producentem Kimberly-Clark – światowym liderem artykułów  do higieny osobistej.

HUGGIES i KLEENEX to najbardziej rozpoznawalne marki artykułów higienicznych na świecie, z bogatą historią, a przede wszystkim unikalną opatentowaną technologią, która sprawia, że ich produkty wyznaczają trendy i są synonimem jakości nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat  – powiedział Robert Łobko  – Dlatego każda premiera w portfolio obu marek  ma szansę stać się wydarzeniem rynkowym. Mamy ogromną satysfakcję jako Brand Distribution Group, że dziś jesteśmy jego częścią – podsumował.

Brand Distribution Group stawia na rozwój oferty usług dystrybucyjnych dla producentów i stale poszerza swoje portfolio o kolejne marki dystrybucyjne z kategorii spożywczej, napojów oraz chemii gospodarczej i kosmetyków.  W 2021r. w stałej ofercie firmy pojawiła się m.in. marka KOTEX (również Kimberly-Clark), niezwykle popularnych w Europie i USA środków higieny intymnej dla kobiet.

                                 

 

***

Brand Distribution Group (www.bdgroup.eu) – jesteśmy międzynarodową grupą dystrybucyjną, od 28 lat aktywnie działającą na rynku FMCG. Specjalizujemy się  w pozyskiwaniu i dystrybucji wysokiej jakości marek food i non-food. Współpracujemy z międzynarodowymi i lokalnymi sieciami handlowymi oraz producentami na całym świecie. Działamy w oparciu o własne zaplecze magazynowe, nowoczesną technologię oraz biura handlowe zlokalizowane w Polsce, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Singapurze. Zatrudniamy blisko 200 pracowników, komunikujemy się w 20 językach. Tworzymy nowoczesną organizację zapewniając naszym Partnerom kompleksowy serwis dystrybucji produktów, bezpieczeństwo transakcji i ciągłość procesów logistycznych na całym świecie.

***

Biodegradowalne, nawilżane chusteczki dla niemowląt HUGGIES (Kimberly-Clark) idealne do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci. Wykonane w 100% z naturalnych włókien, nasączone czystą wodą i w pełni hipoalergiczne. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że chusteczki HUGGIES są w pełni biodegradowalne, a ich opakowanie nadaje się do recyklingu.

Chusteczki higieniczne KLEENEX ULTRA SOFT (Kimberly-Clark) to uniwersalne chusteczki higieniczne o niezrównanej aksamitnej miękkości i legendarnej wytrzymałości, uzyskanej w procesie technologicznym i zastosowaniu czterech warstw. Marka KLEENEX istnieje nieprzerwanie od 1924r.

Czytaj także
08 wrz 2021
Perły Rynku FMCG 2021
Dwie Perły Rynku FMCG 2021 dla nowości w ofercie Brand Distribution Group. Produkty HUGGIES oraz KLEENEX z oferty Brand Distribution…
06 wrz 2021
Armen Papazjan dołączył do Brand Distribution Group obejmując stanowisko dyrektora generalnego oraz funkcję wiceprezesa zarządu. Jako dyrektor generalny Armen Papazjan…
01 wrz 2021
Budujący jest tylko pozytyw
Rozmowa z Armenem Papazjanem Wiceprezesem Zarządu i Dyrektorem Generalnym Brand Distribution Group. Pana kariera jest bardzo konsekwentna – od początku…
Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+2)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+2)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Kurfürstendamm 226
10719 Berlin
8:00-18:00 (GMT+2)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT+1)
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L
Paseo de Gràcia 21, Principal
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+2)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
Bank of China Building #25-01
049908 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)