Obszary, w których możesz się rozwijać

01 Dział sprzedaży eksportowej
02 Dział sprzedaży krajowej
03 Dział zakupów
04 Dział logistyki
05 Dział marketingu
06 Dział HR
07 Dział Administracji
08 Dział finansów i księgowości
09 Dział IT
Dział sprzedaży eksportowej

Naszym głównym zadaniem jest poszerzanie i rozwój sieci dystrybucji na całym świecie. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu zespołu aktualnie nasze produkty są dostępne na wszystkich kontynentach, tj. w 92 krajach. Jednocześnie stale pracujemy nad tym by poszerzać grono potencjalnych odbiorców m.in. poprzez uczestnictwo w największych międzynarodowych targach i wydarzeniach branżowych we Francji, Chinach, Niemczech, ale także często korzystamy z nieszablonowych, autorskich sposobów dotarcia do Klienta. Wszystkie nasze działania opierają się na budowaniu długofalowych, partnerskich relacji, które często zamieniają się nawet w wieloletnie przyjaźnie. W naszej pracy liczy się efekt, jakość obsługi, a przede wszystkim zadowolenie Klienta. Z nami możesz rozwinąć swoje kompetencje i umiejętności w obszarze negocjacji, kompetencji językowych, budowania relacji biznesowych oraz przeprowadzania transakcji z klientem.

Dział sprzedaży krajowej

Obsługujemy Klientów rynku nowoczesnego oraz tradycyjnego. Dzięki naszej pracy światowe brandy można znaleźć w takich sieciach jak: Auchan, Tesco, Carrefour, Kaufland, Makro, Super-Pharm czy Żabka. Jesteśmy również odpowiedzialni za zapewnienie dostępności produktów we wszystkich kanałach sprzedaży, organizujemy akcje promocyjne oraz wprowadzamy rozwiązania, które mają poprawić widoczność naszych produktów w punktach sprzedaży. Z nami możesz poznać specyfikę i tajniki współpracy z Klientami rynku nowoczesnego i tradycyjnego, doskonalić swoje kompetencje negocjacyjne oraz rozwijać swoje umiejętności w obszarze procesu sprzedaży i obsługi Klienta.

Dział zakupów

Jesteśmy odpowiedzialni za nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych i krajowych kontaktów handlowych oraz poszukiwanie nowych dostawców. Naszą codziennością jest prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków handlowych oraz realizacja procesu zakupowego. Zajmujemy się również monitorowaniem rotacji towarów. Z nami możesz się rozwijać w obszarze realizacji procesów negocjacyjnych oraz nawiązywania i budowania długotrwałej współpracy z dostawcami.

Dział logistyki

W skład działu logistyki wchodzi grono zgranych ludzi, którzy wspólnymi siłami i kooperacją sprawiają, iż towar na czas trafia do klienta, zaspokajając jego oczekiwania. Do naszych zadań należy zapewnienie, aby towar został dostarczony zgodnie z dyspozycją działu sprzedaży, realizacja ekstra usług pod względem wymagań rynkowych lub indywidualnych poleceń klientów, a w końcowym etapie zapewnienie, aby towar wyjechał do klienta, spełniając wszelkie wymogi transportowe, jak i celne. Z nami możesz rozwijać się w szeregu zagadnień związanych z flotą transportową, spedycją, transportem krajowym i międzynarodowym, obsługą celną.

Dział marketingu

Nasze działania skupiają się na dbaniu o wizerunek Brand Distribution Group, własnych brandów i marek dystrybucyjnych. Dostarczamy wsparcie dla handlowców, przygotowujemy kreację i budujemy strategię marketingową, zarówno w przypadku B2B jak i B2C. Z nami możesz rozwijać się w zakresie szeroko rozumianego marketingu oraz kreacji, grafiki i błyskawicznego reagowania na potrzeby klienta.

Dział HR

Pomagamy w realizacji celów biznesowych poprzez stworzenie warunków do rozwoju indywidualnego i rozwoju firmy. Wspieramy ludzi w rozwijaniu ich umiejętności i podnoszeniu kompetencji, zachęcamy do rozwoju. Nasz zespół dba o obszary rekrutacji i rozwoju pracowników, szkolenia, komunikację wewnętrzną oraz kadry i płace.

Dział Administracji

Jesteśmy zespołem zmotywowanych, kochających dynamikę osób. Głównym zadaniem działu administracji jest zarządzanie obiektami biurowymi, magazynowymi Spółek Grupy. Ponadto na co dzień zajmujemy się prowadzeniem kancelarii Zarządu, organizowaniem delegacji pracowników, koordynowaniem pracy z dostawcami usług zewnętrznych. Do nas należą również wszystkie zadania związane z ewidencjonowaniem umów, obiegiem dokumentacji oraz organizacji codziennej pracy biura. Z nami dowiesz się na czym polega administrowanie dokumentami i obiektami biurowymi, a także nauczysz się szybkiego reagowania na potrzeby pracowników i kontrahentów.

Dział finansów i księgowości

Stoimy na straży finansów Brand Distribution Group. Dbamy o środki finansowe firmy i jednocześnie planujemy i kontrolujemy efektywność finansową podejmowanych działań. Od szybkiego i elastycznego reagowania, a także od rzetelnie rozliczonych podatków i ubezpieczeń zależy prawidłowe funkcjonowanie Spółek Grupy, co umożliwia Zarządowi podejmowanie trafnych decyzji. Dbamy o dobrą współpracę z bankami, urzędnikami, audytorami, izbami celnymi, US, GUS i ZUS. W naszym dziale możesz rozwijać się w obszarze finansów operacyjnych, księgowości oraz kontrolingu.

Dział IT

Nasze IT składa się z trzech obszarów: wsparcia użytkowników (Helpdesk), administracji systemami oraz analiz i wdrożeń. Specjaliści, których zatrudniamy, pracują m.in. tworząc i rozwijając systemy informatyczne (np. ERP, CRM, B2B, e-commerce), zarządzając infrastrukturą (m.in. Active Directory, LAN, Wi-Fi), a także codziennie wspierając pracowników w sprawach z zakresu IT. Pracując u nas możesz zająć się wsparciem użytkowników, administrowaniem systemami i siecią, rozwijaniem jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, analizami, wdrażaniem systemów ERP, CRM oraz kierowaniem projektami.

Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+1)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+1)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Jenfelder Allee 80
22045 Hamburg
8:00-18:00 (GMT+1)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT)
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L
Paseo de Gràcia 12, 1º
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+1)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
Bank of China Building #25-01
049908 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)