Usługi

Import
Import

Eksplorujemy globalne rynki z myślą o odkrywaniu unikalnych produktów oraz znanych marek w najlepszych cenach. Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, aby zawsze mieć pewność wysokiej jakości i niezawodności.

Eksport
Eksport

Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do procesu eksportu, od dokładnej selekcji produktów, przez profesjonalne pakowanie, aż po efektywną logistykę. Nasz zespół ekspertów pracuje z myślą o maksymalizacji satysfakcji klientów na całym świecie.

Logistyka
Logistyka

Nowoczesna infrastruktura i zespół profesjonalistów pozwalają nam oferować kompleksowe usługi logistyczne i transportowe na najwyższym poziomie. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są tworzone indywidualnie dla każdego klienta. Sprawdź więcej.

Badania rynku
Badania rynku

Nasze usługi opieramy przede wszystkim na współpracy. Pomagamy naszym klientom lepiej zrozumieć mechanizmy biznesowe rządzące ich działalnością. Dzięki doświadczeniu dostarczamy szerokiej wiedzy na temat rynków perspektywicznych oraz kluczowej konkurencji.

Marketing
Marketing

Marketing jest dla nas pewnego rodzaju filozofią biznesu, która przejawia się we wszystkich działaniach, na wszystkich szczeblach i we wszystkich departamentach organizacji. Naszym celem jest wytworzenie określonych wartości dla klientów i w zamian otrzymanie innych. Sprawdź więcej.

Dystrybucja
Dystrybucja

Współpracujemy z klientami na całym świecie. Dział importu, eksportu w Polsce i Hiszpanii pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi w profesjonalny i efektywny sposób. Jesteśmy w stanie dotrzeć do Ciebie gdziekolwiek jesteś. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Konsolidacja
Konsolidacja

Aby możliwie najlepiej obsłużyć naszych klientów stosujemy proces łączenia mniejszych ilości różnych towarów w większe jednostki tj. palety mix. Konsolidacja pozwala klientom oszczędzać czas i pieniądze, zamawiać mniej nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.

Agencja celna
Agencja celna

Proponujemy Państwu usługi celne na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje: odprawy eksportowe i importowe, usługi składu celnego (art. przemysłowe i spożywcze), wypełnianie karnetów TIR, deklaracji INTRASTAT i wiele innych czynności. Posiadamy certyfikat AEO.

Magazynowanie
Magazynowanie

Posiadamy dwa magazyny wysokiego składowania w Białymstoku i w Czarnej Białostockiej o łącznej powierzchni 5 000 m², tj. ok. 5 200 miejsc paletowych. Sprawdź więcej.

Tworzenie marek własnych
Tworzenie marek własnych

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu – od koncepcji produktu, przez projektowanie i produkcję, aż po strategie marketingowe i dystrybucję. Dzięki temu klienci mogą szybko wprowadzać produkty na rynek.

E-commerce
E-commerce

Tworzymy intuicyjne platformy e-commerce, umożliwiające łatwe zarządzanie sklepem i bezpieczne transakcje. Kładziemy nacisk na intuicyjność i funkcjonalność, które ułatwiają start cyfrowej obecności i sprzedaży online.

Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+2)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+2)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Storkower Str. 115A
10407 Berlin
8:00-18:00 (GMT+2)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT+1)
HISZPANIA
Brand Distribution Espana S.L
Paseo de Gràcia 21, Principal
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+2)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
320 Serangoon Road #13-05 Centrium Square
218108 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)