Usługi

Import
Import

Stale monitorujemy rynki międzynarodowe, starannie wybieramy źródła zakupów i kupujemy towary w najatrakcyjniejszych cenach. Wierzymy w siłę znanych, światowych marek oraz najwyższą jakość produktów, którymi handlujemy.

Eksport
Eksport

Dbamy o produkty eksportowane, transportujemy je szybko i bezpiecznie na całym świecie. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i zapewniamy najwyższy poziom obsługi klientom na całym świecie.

Logistyka
Logistyka

Nowoczesna infrastruktura i zespół profesjonalistów pozwalają nam oferować kompleksowe usługi logistyczne i transportowe na najwyższym poziomie. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są tworzone indywidualnie dla każdego klienta.

Badania rynku
Badania rynku

Nasze usługi opieramy przede wszystkim na współpracy. Pomagamy naszym klientom lepiej zrozumieć mechanizmy biznesowe rządzące ich działalnością. Dzięki doświadczeniu dostarczamy szerokiej wiedzy na temat rynków perspektywicznych oraz kluczowej konkurencji.

Marketing
Marketing

Marketing jest dla nas pewnego rodzaju filozofią biznesu, która przejawia się we wszystkich działaniach, na wszystkich szczeblach i we wszystkich departamentach organizacji. Naszym celem jest wytworzenie określonych wartości dla klientów i w zamian otrzymanie innych.

Dystrybucja
Dystrybucja

Współpracujemy z klientami na całym świecie. Dział importu, eksportu oraz biura zagraniczne pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi w profesjonalny i efektywny sposób. Jesteśmy w stanie dotrzeć do Ciebie gdziekolwiek jesteś.

Konsolidacja
Konsolidacja

Aby możliwie najlepiej obsłużyć naszych klientów stosujemy proces łączenia mniejszych ilości różnych towarów w większe jednostki tj. palety mix. Konsolidacja pozwala klientom oszczędzać czas i pieniądze, zamawiać mniej nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.

Agencja celna
Agencja celna

Proponujemy Państwu usługi celne na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje: odprawy eksportowe i importowe, usługi składu celnego (art. przemysłowe i spożywcze), wypełnianie karnetów TIR, deklaracji INTRASTAT i wiele innych czynności.

Magazynowanie
Magazynowanie

Posiadamy dwa magazyny wysokiego składowania w Białymstoku i w Czarnej Białostockiej o łącznej powierzchni 5 000 m², tj. ok. 5 200 miejsc paletowych.

Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+2)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+2)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Storkower Str. 115A
10407 Berlin
8:00-18:00 (GMT+2)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT+1)
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L
Paseo de Gràcia 21, Principal
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+2)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
1 Fullerton Road #02-01 One Fullerton
049213 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)