Nasza stażystka w Barcelonie

W październiku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu dla studentów „Rozgryź Branżę FMCG” w którym do wygrania był staż w naszej firmie oraz wyjazd do Barcelony. Główna nagroda przypadła Oli, która zachwyciła nas swoja pracą na temat analizy wybranego rynku (Francja, Włochy lub Norwegia) po kątem wprowadzenia produktów w kategorii kosmetyki lub przekąski dla dzieci. Ola dołączyła jako stażystka do naszego działu marketingu i każdego dnia zaskakuje nas swoimi świeżymi pomysłami. Wyjazd do Barcelony był fantastyczną odskocznią od codziennych obowiązków. Poniżej krótka relacja.

“Pobyt w Barcelonie rozpoczęłam od zwiedzania sztandarowych zabytków miasta: Sagrada Familia, Szpital św. Krzyża i św. Pawła oraz Park Guella, które są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESO. To must have każdej wizyty w Barcelonie.”

“Głównym celem mojej podróży było spotkanie z hiszpańskim zespołem BD Iberia. Biuro mieści się przy jednej z głównych ulic – Passeig de Gracia. Powitała mnie Laura Rizescu (managerka oddziału w Hiszpanii) oraz jej zespół. Wspólnie z pracownikami wypiłam poranną kawę i porozmawiałam o tym, jak wygląda na co dzień ich praca i za co w firmie odpowiedzialni są poszczególni pracownicy.”

“Znalazłam też czas, aby posłuchać szumu fal na jednej z barcelońskich plaż i pospacerować po parku Ciutadella. Z każdej wycieczki warto przywieźć sobie jakąś pamiątkę, aby wspomnienia i magia tego miejsc zostały z nami na dłużej. Dlatego odwiedziłam słynny targ La Boqueria.”

“To była moja pierwsza wizyta w Barcelonie, ale z pewnością nie ostatnia. Miasto zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Przywiozłam ze sobą pamiątki i cudowne wspomnienia.”

Czytaj także
11 kwi 2024
Wywiad z Kierownikiem Działu Sprzedaży Krajowej Piotrem Kłosowskim
Nasza firma to nie tylko prężnie działający dział eksportu, ale również dynamiczny gracz na rynku krajowym. Z radością dzielimy się…
05 kwi 2024
Intensywny okres targowy
Jakie miejsca odwiedziliśmy? W ciągu zaledwie pięciu tygodni nasz zespół miał okazję uczestniczyć w serii kluczowych wydarzeń branżowych na całym…
26 mar 2024
Agencja Celna Star Sirius uzyskała certyfikat AEO
Nasza Agencja Celna STAR SIRIUS LTD, uzyskała prestiżowy status Upoważnionego Przedsiębiorcy (AEO). Jest to uznanie dla naszego profesjonalizmu i doskonałości…
Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+2)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+2)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Storkower Str. 115A
10407 Berlin
8:00-18:00 (GMT+2)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT+1)
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L
Paseo de Gràcia 21, Principal
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+2)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
320 Serangoon Road #13-05 Centrium Square
218108 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)