Nasza stażystka w Barcelonie

W październiku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu dla studentów „Rozgryź Branżę FMCG” w którym do wygrania był staż w naszej firmie oraz wyjazd do Barcelony. Główna nagroda przypadła Oli, która zachwyciła nas swoja pracą na temat analizy wybranego rynku (Francja, Włochy lub Norwegia) po kątem wprowadzenia produktów w kategorii kosmetyki lub przekąski dla dzieci. Ola dołączyła jako stażystka do naszego działu marketingu i każdego dnia zaskakuje nas swoimi świeżymi pomysłami. Wyjazd do Barcelony był fantastyczną odskocznią od codziennych obowiązków. Poniżej krótka relacja.

“Pobyt w Barcelonie rozpoczęłam od zwiedzania sztandarowych zabytków miasta: Sagrada Familia, Szpital św. Krzyża i św. Pawła oraz Park Guella, które są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESO. To must have każdej wizyty w Barcelonie.”

“Głównym celem mojej podróży było spotkanie z hiszpańskim zespołem BD Iberia. Biuro mieści się przy jednej z głównych ulic – Passeig de Gracia. Powitała mnie Laura Rizescu (managerka oddziału w Hiszpanii) oraz jej zespół. Wspólnie z pracownikami wypiłam poranną kawę i porozmawiałam o tym, jak wygląda na co dzień ich praca i za co w firmie odpowiedzialni są poszczególni pracownicy.”

“Znalazłam też czas, aby posłuchać szumu fal na jednej z barcelońskich plaż i pospacerować po parku Ciutadella. Z każdej wycieczki warto przywieźć sobie jakąś pamiątkę, aby wspomnienia i magia tego miejsc zostały z nami na dłużej. Dlatego odwiedziłam słynny targ La Boqueria.”

“To była moja pierwsza wizyta w Barcelonie, ale z pewnością nie ostatnia. Miasto zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Przywiozłam ze sobą pamiątki i cudowne wspomnienia.”

Czytaj także
30 cze 2023
Mamy już 30 lat
"W dzisiejszym złożonym świecie osiągnięcie sukcesu w pojedynkę nie jest łatwe. Praca zespołowa to klucz do osiągania spektakularnych wyników" -…
26 cze 2023
Zespół to największy kapitał
Brand Distribution Group – globalny importer i dystrybutor dóbr FMCG – świętuje jubileusz 30-lecia i zapowiada ważny, nowy etap rozwoju.…
19 cze 2023
Czas na Polskę. Globalny dystrybutor zapowiada rozwój biznesu w handlu nowoczesnym.
Rozmowa z Mileną Galas, Wiceprezes Zarządu ds. Handlu i Marketingu międzynarodowego importera i dystrybutora FMCG. Brand Distribution, globalny dystrybutor w…
Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
8:00-18:00 (GMT+2)
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
8:00-18:00 (GMT+2)
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Storkower Str. 115A
10407 Berlin
8:00-18:00 (GMT+2)
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD
5 The Mall, Ealing
W5 2PJ Londyn
8:00-18:00 (GMT+1)
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L
Paseo de Gràcia 21, Principal
08007 Barcelona
9:00-18:00 (GMT+2)
SINGAPUR
Brand Distribution Asia Pacific Pte. Ltd
1 Fullerton Road #02-01 One Fullerton
049213 Singapur
8:00-18:00 (GMT+8)