Usługi
Import
Import

Stale monitorujemy rynki międzynarodowe, starannie wybieramy źródła zakupów i kupujemy towary w najatrakcyjniejszych cenach. Wierzymy w siłę znanych, światowych marek oraz najwyższą jakość produktów, którymi handlujemy.

Eksport
Eksport

Dbamy o produkty eksportowane, transportujemy je szybko i bezpiecznie na całym świecie. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i zapewniamy najwyższy poziom obsługi klientom na całym świecie.

Dystrybucja
Dystrybucja

Współpracujemy z klientami na całym świecie. Dział importu, eksportu, biura zagraniczne pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi w profesjonalny i efektywny sposób. Jesteśmy w stanie dotrzeć do Ciebie gdziekolwiek jesteś.

Logistyka
Logistyka

Nowoczesna infrastruktura i zespół profesjonalistów pozwalają nam oferować kompleksowe usługi logistyczne i transportowe na najwyższym poziomie. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są tworzone indywidualnie dla każdego klienta.

Agencja celna
Agencja celna

Proponujemy Państwu usługi celne na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje: odprawy eksportowe i importowe, usługi składu celnego (art. przemysłowe i spożywcze), wypełnianie karnetów TIR, deklaracji INTRASTAT i wiele innych czynności.

Magazynowanie
Magazynowanie

Posiadamy dwa magazyny wysokiego składowania: w Białymstoku i w Czarnej Białostockiej o łącznej powierzchni 5 000 m² tj. ok. 5 200 miejsc paletowych.

Etykietowanie
Etykietowanie

W ramach współpracy z klientami oferujemy dodatkową usługę tj. oklejanie towaru stickerami zgodnie z językiem oczekiwanym przez klienta, w tym tłumaczenie tekstów etykiet.

Pakowanie
Pakowanie

W sposób profesjonalny i bezpieczny przygotowujemy towar do załadunku zgodnie z zamówieniem klienta. Przygotowujemy palety mix tj. z mieszanym asortymentem wg zamówienia.

Nasze biura
POLSKA
Brand Distribution Group
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
7:00-20:00
POLSKA
Brand Distribution Group
ul. Bitwy Białostockiej 5
15-102 Białystok
7:00-20:00
NIEMCY
GTG Hansa GmbH
Jenfelder Allee 80
22045 Hamburg
7:00-20:00
WIELKA BRYTANIA
Brand Distribution (UK) LTD AMC House, 12 Cumberland Avenue, NW10 7QL London
7:00-20:00
HISZPANIA
Brand Distribution Iberia S.L Paseo de Gràcia 12, 1º
08007 Barcelona
7:00-20:00